Turneringsprogram - alle div.

Kampprogram for alle divisioner


1. Division
1. 2. 3.
HFJ 27 april kl 17,30 KFK 3 maj kl. 17,00 Kulhuse 11 maj kl. 17,30
KFK 6 vs HFJ 4 NKF 4 vs KFK 6 KFK 6 vs HFJ 7
KFK 1 vs NKF 4 Skovbo 1 vs KHJ 1 KHJ 1 vs NKF 4
NFK 1 vs HFJ 7 HFJ 4 vs HFJ 7 Kulhuse 1 vs HFJ 1
KHJ 1 vs HFJ 1 HFJ 1 vs KFK 1 KFK 1 vs HFJ 4
Skovbo 1 vs Kulhuse 1 Kulhuse 1 vs NFK 1 NFK 1 vs Skovbo 1
4. 5. 6.
Skovbo 24 maj kl. 17,30 KHJ 2 juni kl- 17,30 Greve 9 juni kl.17,30
HFJ 1 vs KFK 6 KFK 6 vs KFK 1 Skovbo 1 vs KFK 6
HFJ 7 vs KFK 1 NFK 1 vs KHJ 1 Kulhuse 1 vs KFK 1
HFJ 4 vs NFK 1 Skovbo 1 vs HFJ 1 HFJ 4 vs KHJ 1
Kulhuse 1 vs KHJ 1 HFJ 7 vs Kulhuse 1 HFJ 1 vs NFK 1
NKF 4 vs Skovbo 1 NKF 4 vs HFJ 4 HFJ 7 vs NKF 4
7. 8.
HFJ 15 juni kl. 17,00 KFK 20 juni kl. 17,00
KFK 6 vs KHJ 1 NFK 1 vs KFK 6
KFK 1 vs NFK 1 KHJ 1 vs KFK 1
Skovbo 1 vs HFJ 4 HFJ 7 vs Skovbo 1
Kulhuse 1 vs NKF 4 HFJ 4 vs Kulhuse 1
HFJ 1 vs HFJ 7 NKF 4 vs HFJ 1
2. Division
1. 2.
KHJ 28 APRIL KL. 17,30 KFK 3 maj kl. 17,00
Gilleleje 1 vs Slangerup  vs Roskilde 2 Roskilde 2 vs Gilleleje 1 vs
KFK 4 vs Viby 1 vs HFJ 2 vs KHJ 2 vs Gilleleje 2
KHJ 2 vs Gilleleje 2 vs Slangerup  vs Viby 1 vs
HFJ 2 vs NKF 3 vs NKF 3 vs KFK 4 vs
3. 4.
Greve 12 maj kl. 17,30 Slangerup 23 maj kl. 18,00
Gilleleje 1 vs Viby 1 vs Slangerup Gilleleje 2 vs Gilleleje 1 vs
KHJ 2 vs Roskilde 2 vs Slangerup  vs KFK 4 vs Viby 1
NKF 3 vs Gilleleje 2 vs NKF 3 vs KHJ 2 vs
KFK 4 vs HFJ 2 vs Roskilde 2 vs HFJ 2 vs
5. 6.
HFJ 1 juni kl. 17,30 Skovbo 8 juni kl. 17,30
Gilleleje 1 vs NKF 3 vs HFJ 2 HFJ 2 vs Gilleleje 1 vs
KFK 4 vs Roskilde 2 vs Slangerup  vs KHJ 2 vs
KHJ 2 vs Viby 1 vs Gilleleje 2 vs KFK 4 vs
Gilleleje 2 vs Slangerup  vs Viby 1 vs Roskilde 2 vs NKF 3
7. 8.
HFJ 15 juni kl. 18,30 KFK 20juni kl. 17,00
Gilleleje 1 vs KHJ 2 vs KFK 4 vs Gilleleje 1 vs
HFJ 2 vs Slangerup  vs Viby 1 vs HFJ 2 vs
NKF 3 vs Roskilde 2 vs KFK 4 Slangerup  vs NKF 3 vs
Gilleleje 2 vs Viby 1 vs Roskilde 2 vs Gilleleje 2 vs KHJ 2
3. Division
1. 2.
Skovbo 3 maj kl. 17,30 HFJ 11 maj kl.17,30
KFK 2 vs HFJ 6 vs HOJ 2 vs KFK 2 vs
HOJ 2 vs HFJ 5 vs KHJ 3 vs KFK 5 vs
KHJ 3 vs Gribskov 2 vs KFK 5 HFJ 5 vs Gribskov 1 vs
Gribskov 1 vs Skovbo 2 vs HFJ 6 vs Skovbo 2 vs Gribskov 2
3. 4.
KFK 24 maj. Kl. 17,00 Greve 2 juni kl. 17,30
KFK 2 vs HFJ 5 vs KHJ 3 Gribskov 2 vs KFK 2 vs
Skovbo 2 vs Gribskov 2 vs HFJ 5 vs KFK 5 vs Gribskov 1
KFK 5 vs HFJ 6 vs HFJ 6 vs HOJ 2 vs
HOJ 2 vs Gribskov 1 vs Skovbo 2 vs KHJ 3 vs
5. 6.
Gribskov 11 juni kl. 10,00 KHJ 16 juni kl. 17,30
KFK 2 vs Skovbo 2 vs HOJ 2 Gribskov 1 vs KFK 2 vs
KFK 5 vs Gribskov 1 vs Skovbo 2 vs KFK 5 vs
KHJ 3 vs HFJ 5 vs HFJ 6 vs KHJ 3 vs
Gribskov 2 vs HFJ 6 vs Gribskov 2 vs HOJ 2 vs HFJ 5
7.
KHJ 21 juni kl. 18,15
KFK 2 vs KHJ 3 vs
KFK 5 vs HOJ 2 vs
Gribskov 1 vs HFJ 6 vs Skovbo 2
Gribskov 2 vs HFJ 5 vs
4. Division
1. 2.
Greve 5 maj kl. 17,30 KHJ 12 maj kl. 17,30
Hvidovre vs Græsted 1 vs HFJ 3 vs Hvidovre vs
Gilleleje 3 vs HFJ 3 vs Græsted 1 vs KHJ 4 vs
Viby 2 vs KHJ 4 vs Greve 1 vs Gilleleje 3 vs
Viby 3 vs Greve 1 vs Greve 3 Greve 3 vs Viby 2 vs Viby 3
3. 4.
KFK 24 maj kl.17,00 Skovbo 1 juni kl. 17,30
Viby 2 vs Hvidovre vs KHJ 4 Viby 2 vs Hvidovre          
Viby 3 vs Gribskov 3 vs KHJ 4 vs Gribskov 3                  
HFJ 3 vs Greve 3 vs Greve 3 vs Viby 3 vs HFJ 3
5. 6.
Gribskov 11 juni kl. 11,30 Skovbo 14.. juni kl 17:30
Hvidovre vs Greve 3 vs Gribskov 3 Greve 3 vs Gribskov 3 vs
Viby 2 vs HFJ 3 vs KHJ 4 vs Viby 3 vs HFJ 3
Viby 3 vs KHJ 4 vs Hvidover vs Viby 2 vs
7.
KHJ 21 juni kl. 17,00
Hvidovre vs Viby 3 vs
Gribskov 3 vs Viby 2 vs KHJ 4
Greve 3 vs HFJ 3 vs





Nyeste kommentarer

16.06 | 10:56

Hej Ørn der er vist byttet rundt på point for 1. Div mellem kulhuse og skovbo 1

...
30.05 | 08:56

Hej syntes det er for ringe, at 3div. Skulle vente på KFK d.24/5 kom først igang med 30 min forsinkelse

...
04.05 | 17:29

Men man kan jo slette sine fejl herinde

...
04.05 | 17:28

Ja ja ørn

...